Про нас

Наше підприємство має досвід роботи на ринку України та за кордоном з 1997 року.

Форми для тротуарної плитки

Ми виробляємо понад 70 видів форм для виробництва тротуарної плитки, вся наша продукція в оптимальній кількості є на складах. Нестандартні замовлення виготовляються в максимально стислі терміни, оскільки ми володіємо власним верстатним парком.
Форми для виробництва тротуарної плитки ми виготовляємо відповідно до ТУ У 25.2-05412380-001-2004, які розроблені згідно стандартами України. У процесі виробництва ми використовуємо матеріали, які забезпечують високу механічну міцність і довговічність в процесі експлуатації.
Для виробництва тротуарної плитки ми пропонуємо пластифікатори та інші домішки в бетон, які допомагають домогтися стандартної (ДСТУ ДСТУ Б В.2.7-238: 2010) якості бетону, а також підвищити його показники:

Суперпластифікатор Spolostan 7L

  • Максимальна міцність бетонної суміші;
  • Прискорене тужавіння;

Суперпластифікатор FLUX-2

  • Підвищення міцності, не потребує змащення;

Суперпластифікатор прискорювач С3-Р

  • Підвищення міцності, збільшення оборотності форм;

Повітровтягуюча добавка ГКЖ-11К

  • Підвищує морозостійкість на 2-3 цикла, тобто 100-150 замерзань і відмерзань;

Протиморозна добавка

  • Дозволяє виробляти бетон при низьких температурах;

Змазка BTM Universal

  • При її використанні бетон має глянсову поверхню,
  • Мінімізується пошкодження фактурного шару плитки, а також пошкодження стінок форм заповнювачами.

Для розширення асортименту тротуарної плитки ми пропонуємо до застосування залізоокисний пігменти заводу Tonchem China, які ми продаємо протягом 14 років.
Також в асортименті пропонованих товарів є всі необхідні пакувальні матеріали: стретч-плівка, стрічки пакувальні, різний скотч, плівка з поліетилену високого тиску, каністри та ін. Також ми виробляємо протиожеледний реагент для тротуарів та доріг "Протилід", який використовується у комунальних господарствах та приватному секторі.
Завдяки оперативності персоналу, високій якості обладнання і матеріалів, нашими партнерами є понад 1000 виробників у всіх регіонах України, а також в Молдові, Казахстані, Грузії, США, Арабських Еміратах, Литві і Бельгії.
Доставка здійснюється по всій території України та зарубіжжя.

Ми зацікавлені у співпраці та шукаємо партнерів для продажу. Якщо це вас цікавить, ми готові надати докладну інформацію.